Služby

Elektronické zabezpečovacie systémy

Vypracovanie projektu podľa Vašich požiadaviek s cenovou kalkuláciou. Dodávka a montáž jednotlivých komponentov. Naprogramovanie systému a zaškolenie obsluhy. Záručný a pozáručný servis s pravidelnými revíziami.
Preferované značky: Paradox, Jablotron


Kamerové systémy

Vypracovanie projektu podľa Vašich požiadaviek, cenová kalkulácia. Dodávka a montáž jednotlivých komponentov. Naprogramovanie systému a zaškolenie obsluhy. Záručný a pozáručný servis.


Televízne a satelitné rozvody

Vypracovanie projektu pre domové ale aj pre zložitejšie hotelové aplikácie podľa Vašich požiadaviek s cenovou kalkuláciou. Dodávka a montáž jednotlivých komponentov od paraboly až po TV. Nastavenie a oživenie systému. Záručný a pozáručný servis.

Počítačové siete a štruktúrovaná kabeláž

Vypracovanie projektu, cenová kalkulácia. Inštalácia káblových rozvodov, racku a aktivnych sieťových prvkov. Nastavenie a spustenie systému. Spravovanie systému. Záručný a pozáručný servis.


Audio – Video vstupné systémy

Vypracovanie projektu podľa Vašich požiadaviek s cenovou kalkuláciou. Aplikácie pre malé rodinné domy, ale aj pre bytovky či väčšie firmy. Dodávka a montáž jednotlivých komponentov. Naprogramovanie systému a zaškolenie obsluhy. Záručný a pozáručný servis.

Revízie elektrických zariadení


Revízie vyhradených technických zariadení elektrických do 1000V vrátane bleskozvodov

Výroba elektrických rozvádzačov

Výroba NN rozvádzačov do 1000V všetkých druhov a typov na základe dodanej projektovej dokumentácie